#1 2014-06-23 20:47:30

janina

Użytkownik

Sklep interetowy - co trzeba wiedziec wcześniej

Witajcie. Od jakiegoś czasu myślę nad uruchomieniem sklepu yego typu, ale chciałabym się nastawić po pierwsze - na wydatki. Ile to wszystko, biorąc pod uwagę że nie ja, a ktos obcy, będzie to obsługiwał? Druga sprawa to serwer, nie mam pojęcia jaki się nadaje po sklep internetowy, bo już doczytałam że są różne rodzaje, z tego co się )oględnie) orientuje dla mnie bylby dobry taki http://www.nazwa.pl/vps/ - ale pewności nie mam. kolejna sprawa, to kwestia wysyłek i regulaminu sklepu - czy pisząc taki regulamin powinnam się czymś konkretnym kierowac? Chodzi mi o jakieś okólne wytyczne, kryteria - bo to jest również totalnie obca mi tematyka. Proponuję, aby osoby zorientowane wpisywały co wiedzą, w ten sposób być moze powstanie taki mini - vademecum - nie tylko dla mnie ale i "potomnych" - co Wy na to? Najlepiej jakby pisały osoby obeznane z tematem lub doświadczone w prowadzeniu swojego sklepu czy choćby strony internetowej.

#2 2014-07-30 18:09:33

magdylena

Nowy użytkownik

Re: Sklep interetowy - co trzeba wiedziec wcześniej

tak, ten vps od nazwy.pl to bardzo dobry wybór.

#3 2014-08-10 11:29:45

natalaa

Nowy użytkownik

Pewnie - wszystko na tacy od razu podane . Wydatki są spore, komuś do obsługi też musisz zapłacić. Co do regulaminu - zajrzyj do regulaminu popularnych sklepów - np. Merlin czy Agito, będzie Ci łatwiej zbudować własny regulamin. poza tym odwiedź forum Prestashop - tam jest kopalnia przydatnych informacji.

Czy rolety rzymskie pasują do nowocześnie urządzonych wnętrz?

#4 2015-06-05 06:23:04

KonradAlfa

Nowy użytkownik

Ja też się zastanawiam nad stworzeniem sklepu internetowego. Zastanawiam jak na początek ruszyć. Prestashop to bardzo dobra platforma dla sklepu.

Czy deweloperzy z Katowic też was robią w konia?

#5 2015-06-16 23:14:06

aspen

Użytkownik

Presta ma bardzo drogie wszystkie dodatki, szablony itp, a darmowych prawie wcale nie ma.

Joomla + VM i można działać.

Stopka forum

RSS