#1 2014-06-23 20:47:30

janina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 12

Sklep interetowy - co trzeba wiedziec wcześniej

Witajcie. Od jakiegoś czasu myślę nad uruchomieniem sklepu yego typu, ale chciałabym się nastawić po pierwsze - na wydatki. Ile to wszystko, biorąc pod uwagę że nie ja, a ktos obcy, będzie to obsługiwał? Druga sprawa to serwer, nie mam pojęcia jaki się nadaje po sklep internetowy, bo już doczytałam że są różne rodzaje, z tego co się )oględnie) orientuje dla mnie bylby dobry taki http://www.nazwa.pl/vps/ - ale pewności nie mam. kolejna sprawa, to kwestia wysyłek i regulaminu sklepu - czy pisząc taki regulamin powinnam się czymś konkretnym kierowac? Chodzi mi o jakieś okólne wytyczne, kryteria - bo to jest również totalnie obca mi tematyka. Proponuję, aby osoby zorientowane wpisywały co wiedzą, w ten sposób być moze powstanie taki mini - vademecum - nie tylko dla mnie ale i "potomnych" - co Wy na to? Najlepiej jakby pisały osoby obeznane z tematem lub doświadczone w prowadzeniu swojego sklepu czy choćby strony internetowej.

Offline

 

#2 2014-07-30 18:09:33

magdylena

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-22
Posty: 6
WWW

Re: Sklep interetowy - co trzeba wiedziec wcześniej

tak, ten vps od nazwy.pl to bardzo dobry wybór.

_____________________
tanie przeprowadzki szczecin z gracją

Offline

 

#3 2014-08-10 11:29:45

natalaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-17
Posty: 6
WWW

Re: Sklep interetowy - co trzeba wiedziec wcześniej

Pewnie - wszystko na tacy od razu podane . Wydatki są spore, komuś do obsługi też musisz zapłacić. Co do regulaminu - zajrzyj do regulaminu popularnych sklepów - np. Merlin czy Agito, będzie Ci łatwiej zbudować własny regulamin. poza tym odwiedź forum Prestashop - tam jest kopalnia przydatnych informacji.


Czy rolety rzymskie pasują do nowocześnie urządzonych wnętrz?

Offline

 

#4 2015-06-05 06:23:04

 KonradAlfa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-03
Posty: 3
WWW

Re: Sklep interetowy - co trzeba wiedziec wcześniej

Ja też się zastanawiam nad stworzeniem sklepu internetowego. Zastanawiam jak na początek ruszyć. Prestashop to bardzo dobra platforma dla sklepu.


Czy deweloperzy z Katowic też was robią w konia?

Offline

 

#5 2015-06-16 23:14:06

aspen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-16
Posty: 18
WWW

Re: Sklep interetowy - co trzeba wiedziec wcześniej

Presta ma bardzo drogie wszystkie dodatki, szablony itp, a darmowych prawie wcale nie ma.

Joomla + VM i można działać.

_____________________
A może zerkniesz na unikalne gadżety reklamowe ?

Offline

 

#6 2019-03-11 13:00:41

DarekLu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-03-11
Posty: 2

Re: Sklep interetowy - co trzeba wiedziec wcześniej

Każdy kto ma zamiar otworzyć sklep internetowy powinien zastanowić się nad wdrożeniem odpowiednich metod płatności za zakupy. Dziś ludzie chętnie dokonują transakcji za pomocą urządzeń mobilnych np. telefonu. Dzięki popularnemu systemowi płatności BLIK - https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/blik każdy jest w stanie bezpiecznie oraz szybko zrealizować zamówienie. Płacąc Blikiem nie trzeba wpisywać za każdym razem swoich wrażliwych danych do bankowości internetowej, dzięki czemu transakcje internetowe są bezpieczniejsze.

Offline

 

#7 2022-03-23 15:33:29

sandy67

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2022-02-07
Posty: 9

Re: Sklep interetowy - co trzeba wiedziec wcześniej

Warto jeszcze pamiętać o wybraniu dobrego hostingu. Ja osobiście polecić mogę Forpsi https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora