#1 2011-02-07 17:45:02

reola

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 1

Jakie kwiaty na bukiet ślubny!!!

Cześć wam wszystkim mam problem za miesiąc mam wesele a nie mam jeszcze zamówionego bukietu kwiatów  myślałam że wybranie bukietu jest takie proste i zajmie mi chwile i dlatego zostawiłam to na sam koniec a jednak okazało się ze wiązanka ślubna to poważny problem i zajmuje dużo czasu a mi zostało ta nie wiele nie całe 30 dni  i co ja teraz zrobię ? Cio ? Kompletnie nie wiem jakie kwiaty są w tym sezonie modne i jakie kwiaty są odpowiednie na ta porę  roku ? sukienkę mam bialutka jak zimowy śnieg i myślałam że jak to w marcu na dzień kobiet dostaje się najczęściej tulipany to może i na moim magicznym weselu zagoszczą tulipany? Co wy sadzicie o tym ??? wytrzymają całe wesele ? tak sobie myślałam że może wybrac bukiet z różowych tulipanów                                      [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] ??? co wy na to? Śnieżno biała suknia i do tego piękne różowe tulipany…. Kontrast piękny ale czy tulipany pasują na wesele? Co wy o tym sadzicie? Czekam na waszą podpowiedź… Przesyłam wam gorące buziaczki

Offline

 

#2 2014-07-30 14:50:52

asokalski

Nowy użytkownik

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2014-07-30
Posty: 5
WWW

Re: Jakie kwiaty na bukiet ślubny!!!

Dokładnie ostatnio widziałem śliczną wiązankę z samych tulipanów różnokolorowych w środku różowe a na bokach białe i niebieskie co 2 i wyglądało ślicznie.


Jak oceniasz stronę http://www.szambo.go3.pl, co jeszcze by można było unowocześnić ?

Offline

 

#3 2019-01-17 22:10:14

 sushareczka

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2017-07-21
Posty: 2
WWW

Re: Jakie kwiaty na bukiet ślubny!!!

Offline

 

#4 2020-02-05 11:54:10

iza2302

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-02-05
Posty: 2
WWW

Re: Jakie kwiaty na bukiet ślubny!!!

Polecam piwonie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora