#1 2010-07-14 00:40:30

kiero

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 2

Gdzie szybko dostanę kredyt w gotówce?

Gdzie szybko dostanę kredyt w gotówce?
http://szybkiekredyty.blogspot.com/

Offline

 

#2 2014-10-04 20:04:30

kuma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-04
Posty: 10

Re: Gdzie szybko dostanę kredyt w gotówce?

Może cztery lata temu nie było to normą, zwłaszcza o godzinie 0:40:30 . Ja dostaję tam gdzie mam swoje konto https://www.deutschebank.pl/klienci-ind … dbnet.html
Mają cztery proste zasady :
1) Konto za prawdziwe 0zł
    0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
    0 zł za wydanie Karty IQ
    0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie
    0 zł za krajowe przelewy przez Internet w PLN

2) dają 3% na koncie oszczędnościowym w pakiecie z kontem dbNET
3) To co Ciebie interesuje - elastyczny limit kredytowy do 3700 zł bez dokumentów dochodowych
4) Dostęp do konta 24 h na dobę przez Internet (db easyNET) i telefon (Teleserwis)

Offline

 

#3 2015-02-06 17:27:01

Lusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-06
Posty: 12

Re: Gdzie szybko dostanę kredyt w gotówce?

jeśli ktoś nie ma wyboru, to może lepiej poszukać pomocy u najbliższych?

Offline

 

#4 2015-05-21 16:54:04

mareky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-05-21
Posty: 6
WWW

Re: Gdzie szybko dostanę kredyt w gotówce?

Napewno trzeba podchodzić do tego z kalkulatorem. Czyli mnożymy ilość rat przez pojedyncza ratę i mogą nam wmawiać oprocentowanie jakie chcą.

Offline

 

#5 2015-06-15 13:27:57

 tomaszjawor10

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-15
Posty: 3
WWW

Re: Gdzie szybko dostanę kredyt w gotówce?

Wiem, że szybko można dostać chwilówki, popytaj się o możliwość wzięcia takiego kredytu. Wiele osób z niego korzysta.


Czy Southampton to ładne miasto?

Offline

 

#6 2016-07-09 11:03:13

merka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-15
Posty: 6

Re: Gdzie szybko dostanę kredyt w gotówce?

Jak szybko to tylko w przez internet. Jest sporo firm które oferują pieniądze w necie. Ja brałem pożyczkę spłacaną w ratach w Wonga.com. Przede wszystkim dlatego że mają międzynarodowe referencje i ratalny system spłat pożyczki. Uproszczona i szybka weryfikacja przez internet i niski procent konkurencyjny dla banków https://www.wonga.pl/pozyczka-przez-int … zego-warto . Oczywiście o ile masz nie zaszarganą historię kredytową, bo wówczas pozostają jedynie chwilówki.
--------------------------------------------------------------
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na rzeczy, których nie potrzebujemy, by imponować ludziom, których nie lubimy, udając kogoś, kim nie jesteśmy i nigdy nie chcielibyśmy być.

Offline

 

#7 2016-07-13 17:10:06

oewonga

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-07-10
Posty: 1

Re: Gdzie szybko dostanę kredyt w gotówce?

Witam! Merka, dziękuję za skorzystanie z oferty pożyczki w naszej firmie. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 24 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=pun.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Offline

 

#8 2017-06-12 20:30:56

Lusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-06
Posty: 12

Re: Gdzie szybko dostanę kredyt w gotówce?

Ja nadal szukam sposobów na sfinansowanie projektu biznesowego, ale tu pewnie obowiązują nieco inne zasady. Chciałabym przeprowadzić akcję promocyjną na miescie (chodzi o miejscowy biznes), ale właśnie problemem sa środki finansowe na ten cel, a dokładnie ich ograniczona ilość. Juz się wstępnie orientowałam dokładnie jeśli idzie o realizację ( na fabrykareklamy.pro ) ale nadal jestem w kropce jeśli chodzi o środki i gdzie się o nie starać. Mi chodzi bardziej o jakąś formę dofinansowania, coś jak fundusz na rozwój czy coś. Moja firma jest stosunkowo mloda i kiedys podobno działy takie formy wsparcia, a jak jest teraz? Może ktoś się orientuje i coś doradzi w tym temacie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora