#1 2014-09-23 13:53:06

janina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-09
Posty: 12

Śpiewanie dzieciom kołysanek? Tak czy nie?

Witam, moje dziecko ma problemy z zasypianiem i dotychczasowe metody (bujanie w kołysce, wożenie wózeczkiem) nie działają. Jest to związane (być może, pewności nie mam, z alergią) ale jakby nie było muszę coś na szybko wymyślić, bo dzieciaczek się bardzo meczy. Ktoś z Was śpiewa dzieciom kołysanki? Znalazłszy kilka w Interecie http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwo … sanki.html zaczęłam się zastanawiać czy aby nie spróbować? Co prawda głos mam wyjątkowo okropny (opinia nie tylko moja ) ale cóż, wszystko dla dobra dziecka. Kiedyś kuzynka opowiadała mi, że jej córeczka zamiast zasypiać przy piosenkach zaczynała śpiewać razem z nią i się jeszcze bardziej rozbudzała, no więc sama nie wiem. W sumie wolałabym chyba jakąś inną, sprawdzoną metodę - tylko jaką? Macie jakies pomysły lub 'patenty własne". Nie ukrywam, że problemem jest też niechęć do zasypiania w swoim łóżeczku. Najchętniej (jeśli już) spałby w łóżko rodziców (wiem, wiem, to nasza wina). Macie pomysłu jak z tego "wyjść"?

Offline

 

#2 2015-09-02 15:23:01

darekbaranski12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-02
Posty: 3
WWW

Re: Śpiewanie dzieciom kołysanek? Tak czy nie?

Śpiewanie kołysanek to dobra metoda, gdy dziecko nie potrafi zasnąć samodzielnie. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut dziennie, a u dziecka znikną problemy ze spaniem. W internecie można znaleźć wiele takich kołysanek i wierszyków.


Gdzie znajdę sprawne przeprowadzki na terenie Szczecina?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora