#1 2016-08-02 21:14:32

kuma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-04
Posty: 10

Buty na poprawiny

Witajcie. Zostaliśmy zaproszeni na wesele i tak zwane "poprawiny". Nie mam za dużych doświadczeń jeśli chodzi o uczestniczenie w takich imprezach "dwudniowych", ale wszystko wskazuje na to, że jednak się udamy na tą drugą imprezę również. Pojawiło się w związku z tym wiele dylematów, jak się ubrać, skoro jest to mniej formalne spotkanie i masę innych. Zastanawiam sie np. czy wypada założyć tego rodzaju obuwie -> http://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-Damski … y-174.html zamiast tradycyjnych szpilek? Nie mam doświadczeń w tej materii dlatego jest mi bardzo trudno podjąć decyzję, anie chcę też wyjść na ignorantkę - liczę tu na Wasze podpowiedzi bo wiem, że w wielu rejonach PL takie imprezy są często praktykowane więc może wiecie coś więcej niż ja. Z góry dzięki.

Offline

 

#2 2017-06-10 16:05:52

Rachela

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-07
Posty: 9

Re: Buty na poprawiny

To wszystko zależy od wielu czynników i chociaż pytanie z zeszłego roku to odpowiem na nie, bo wiele takich pytań widuję w sieci. Generalną zasadą jest tutaj charakter imprezy. Teraz poprawiny są organizowane w rożnych postaciach. Jako tak zwane garden party, jako impreza "na luzie' w lokalu z tak zwaną 'mechaniczną' muzyką lub jako impreza utrzymana w tych samych klimatach co impreza weselna. Warto się zapytać pary młodej jak ten dzień zaplanowali i jak dokładnie ma wyglądać ten drugi dzień. Bez tego ciężko dobrać odpowiedni strój i obuwie. Generalnie na rożnych weselach bywałam i ludzie różnie do tego podchodzą. Może to być moim zdaniem coś mniej eleganckiego niż w pierwszy dzień, mam tu na myśli np. hiszpankę jak ta tutaj http://pakuten.pl/27-sukienki albo jakaś efektowna spódnica + ciekawa bluzka do tych zestawień takie buty będą jak najbardziej ok. Może też założyć kombinezon czy eleganckie cygaretki a do nich buty na lekkim obcasie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora